Консультпункт

Воспитание детей всецело зависит от отношения к ним взрослых, а не от отношения взрослых к проблемам воспитания

Гилберт Кит - англий писатель, критик

Для забезпечення єдності та наступності суспільного виховання та виховання дитини в сім'ї на базі нашого дошкільного закладу працює Консультативний центр.

У консультативному центрі можна одержати консультації з питань навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку, знайти відповіді на актуальні питання щодо підготовки дітей до навчання в школі, отримати консультації та рекомендації щодо загартовування, профілактики вірусних захворювань та організації здорового харчування дитини, вітамінотерапії та здорового способу життя.

Шановні батьки!

Кожен перший вівторок місяця в нашому дошкільному закладі працює Консультативний центр, де Ви зможете отримати відповіді на свої запитання. Для Вас працюють наші фахівці, надаючи консультації.

Із графіком та планом роботи Консультативного центру можна ознайомитися в дошкільному закладі на інформаційному стенді або на нашому сайті.

План роботи консультативного центру на 2017/18 н.р.
1. Естетичне виховання дошкільнят засобами музики.

Січень 2018 Музичний керівник Осєніна К.В.
2. Ігрова діяльність дошкільнят – основна форма навчання і виховання.
Лютий 2018 Вихователь Світлічна Л.С.
3. Особливості розвитку дитини чотирічного віку.
Березень 2018 Вихователь Якубович О.П.
4. Сім’я та її вплив на дитину.
Квітень 2018 Вихователь Гур`єва Л.Г.
5. На порозі школи.
Травень 2018 Вихователь Гранкіна Г.В.