Наша історія

В архіві інституту «ГИПРОКОКС» діяльність дитячого садка відображена ще з 1945 , тобто фактично після закінчення війни. Сили дорослого населення були направлені на післявоєнну відбудову. Але поряд з цим, інститут зразу ж став вирішувати проблему державного значення , а саме: забезпечити дітей дошкільного віку увагою та піклуванням.      Йшли роки, життя налагоджувалося й інститут також підвищував соціальну сферу. Так, в 1964 році було здано в експлуатацію приміщення промислового лабораторного корпусу з вбудованим на 1-му поверсі дитячими яслами-садком, площею 400 м2, який знаходиться і по сьогоднішній день по вул.Чернишевська, 41.      У 2001 році дитячий садок отримав статус Навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня», який об`єднав ясла-сад в ціленаправлений комплекс.

Але у 2014 році НВК № 99 припинив своє існування в такій формі згідно наказу Засновника та змінив назву на Дошкільний навчальний заклад «Ясла-сад № 99» ДП «ГИПРОКОКС» .