Наші досягнення

За час роботи у стінах закладу виховано більше 6 тисяч дітей. Ми можемо пишатись навіть "династіями" вихованців: Шлома, Кравченко, Челобітчикови, Барановські, Шаповали, Тесленко, Сенкевич тощо. Деякі з них і зараз працюють у ДП "ГИПРОКОКС" і, навіть, обіймають керівні посади.

Наші вихованці беруть активну участь у предметних турнірах і конкурсах міського та міжнародного рівнів (Тульчинський В., Зеленько Н., Машкіна О., Ковальова Н., Ярічевський С. та інші). Серед випускників є і степендіати Харківського міського голови (Носік К.). Багато випускників нашого НВК продовжують навчання у різних школах, гімназіях, ліцеях міста. Є серед наших випускників і діти, які закінчили школу із золотою медаллю, зокрема Машкіна О., Зеленько Н. Всі випускники нашого НВК мають  високі результати у подальшому навчанні, майже 100% потрапляють до ВНЗ на бюджетну форму навчання.

Ми пишаємося нашими випускниками!