Навчальний процес

Основні завдання закладу дошкільної освіти № 99 на 2019/2020 навчальний рік

Базуючи свою роботу на основі Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про засади мовної політики», «Про охорону дитинства», Базового компонента дошкільної освіти, відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій «Про організовану і самостійну діяльність дітей у дошкільному навчальному закладі», Положення про дошкільний  навчальний заклад, інструктивно-методичного листа МОН України від 02.07.2019 № 1/9-419 «Щодо організацію діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році», з метою реалізації загальної мети –  надання якісних послуг, забезпечення соціального захисту та прав дитини, формування у дошкільника цілісної картини світу, творчого ставлення до життя та гармонійного особистісного розвитку дитини, навчальний заклад визначає такі пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік:
-  Продовжувати впровадження здоров’язберігаючих технологій;
- Продовжувати роботу щодо виховання патріотичних почуттів  у дитини дошкільного віку.
- Сприяти розвитку творчих здібностей дошкільників шляхом інтеграції різних видів художньо-естетичної діяльності.

Перелік програм, інваріантної  складової робочого навчального плану,
за якими здійснюється освітній процес: «Впевнений старт». Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку, «Дитина». Освітня програма для дітей від 2 до 7 років.
Парціальна програма: «Грайлик» Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.